Markalar
Takvim
Saat
Hava Durumu

Anasayfa

HOŞGELDİNİZ

AKAN OTOGAZ 

Otogaz montaj servisinde Adana'nın

en iyisi...

 

……… MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ ……….
a1dot LPG DÜNYANIN BİR GERÇEĞİ..
a1dot LPG ARTIK LÜKS ARAÇ YAKITI..
a1dot LPG TAKTIRMAK İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR!
LPG Benzinden %45 Daha Ucuzdur
lpg_karlidir
Aracınıza lpg dönüşümü yaptırarak benzine verdiğiniz paranın % 45 ini ailenizle harcayabilirsiniz, ya da arabanızla şimdi bindiğinizin iki katı daha fazla binebilirsiniz.

LPG Güvenli Bir Yakıttır

lpg_guvenlidirToplumun bazı kesiminde olan lpg tehlikelidir kaygısı yersiz bir kaygıdır. Zira lpg dünya tarafından onaylanmış bir oto yakıtıdır. Mutfağımızda, banyomuzda yıllardır kullandığımız tüp gazın aynısıdır. Bu gün ABD, bir çok Avrupa Ülkesi ve Japonya gibi gelişmiş ülkelerde de lpg otolarda kullanılmaktadır.
LPG Artık Lüks Araç Yakıtı
lpg_dolduran_5LPG Türkiye’ de 15 yıldır oto yakıtı olarak kullanılmaktadır. 2004 yılına kadar teknolojik yetersizlik nedeniyle sadece karbüratörlü araçlarda kullanılabilen LPG, sıralı sistemlerin geliştirilmesi ile artık son model lüx araçlarda da kullanılmaktadır. Özelliklede yakıtı fazla olan büyük motorlu araçlar LPG’ yi tercih etmektedir.
LPG Temiz Bir Dünya İçin Gereklidir
temiz_doga2Sanayileşme ile birlikte dünyamız hızla kirlenmeye başladı ve şu an kirlilik yaşamı tehdit eder boyutlara ulaştı. Bunun için başta Birleşmiş Milletler olmak üzere konuya duyarlı devletler ve çevre örgütleri atmosfere zehirli gaz atıkları bırakan motorin ve benzin gibi otomobil yakıtlarının yerine lpg, doğalgaz vb. gibi temiz yakıtlar kullanılması yönünde ciddi kararlar alıyorlar. Gelecekte bu tür temiz yakıtların mecburi hale getirileceğinden şüphemiz olmamalıdır.
LPG Aracın Performansını Etkilemez
hizKarbüratörlü araçlarda lpg takılınca meydana gelen kısmi performans kaybı, yeni teknolojilerle ortadan kalktı. Yeni nesil Sıralı Sistem taktırarak aynı zamanda sürüş keyfide yaşayacaksınız.
Hangi Markayı Tercih Edelim?
dusunmeSektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerle otomobil kullanıcılarının tercih ve eğilimlerini çok iyi bildiğimizden ürün yelpazemizi ona göre oluşturduk. Kalite arayan içinde, ucuzluk arayan içinde ürünlerimiz her zaman olacaktır. Ürünlerimiz bölümünden  aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz

 

 

       

  

             

Adana Yetkili Servisi

 

 

AKAN OTOGAZ'DA

 

 

 

Copyright © 2009 Akan Otogaz Adına Tüm Hakları Saklıdır.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret584753
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651